Svatební foto a video

Přátelský přístup, profesionální kvalita


Svatební den


patří zajisté mezi ty nejkrásnější a nejdůležitější dny v lidském životě. Je to den, kdy se spojí dva životy v jeden. Nabízíme Vám své dlouholeté zkušenosti a kreativitu při natáčení a fotografování Vašeho významného dne a výrobu profesionálního svatebního videa a fotografií.
Svatební video v našem provedení není jen krátkým Videoklipem, na který se podíváte na webu a který slouží především k tomu, abyste se mohli pochlubit přátelům, ale je to celý film, který v závislosti na programu svatby může trvat 30 až 60 minut.
Pracujeme jako sehraný tým fotografka - kameraman, víme přesně, co kdo z nás udělá a nevznikají tak situace, kdy si kameraman a fotograf nechtěně takříkajíc lezou do záběru.
Vám, našim zákazníkům se snažíme vyjít maximálne vstříc a tak jsme pro Vás připravili přehledný ceník se všemi informacemi a v několika variantách. Klikněte pro zobrazení

Aktuální ceník a podrobné informace:


Naše motto:
Nikdy Vás nebudeme do ničeho nutit. Zaznamenáme Vás. Vaši přirozenost. Pokud si to ale budete přát, připravíme detailní scénář a budeme s Vámi pracovat, jako byste byli herci.