UnásdomaStudio

Sehraný tým a týmová práce

Týmová práce

Jedna z nejpodstatnějších věcí ovlivňující profesionální výsledek naší práce, je týmová spolupráce. Každý člen našeho týmu má přesně stanovené úkoly a zároveň neustále sleduje, co dělají ostatní členové týmu. Z toho důvodu jsme přistoupili k řešení, že důležité akce jako je svatba, svaté přijímání nebo koncert realizujeme pouze jako kompaktní tým (pokud si to zákazník výslovně nepřeje jinak). Tento přístup se pozitivně projeví nejen na pohodě při natáčení, ale především na profesionálním výsledku naši práce a tedy Vaší zakázky.

  • Nabízíme sehraný tým pro maximálně efektivní realizaci Vašeho projektu
  • Každý projekt realizujeme od přípravy až po postprodukci a máme tak nad výsledkem plnou kontrolu.

Historie:

Historie našeho studia sahá do roku 1998. Vše začalo velice jednoduše.
Jednoho dne jsme si pořídili ke kinofilmové zrcadlovce na tehdejší dobu špičkovou analogovou videokameru. V té době se sešlo několik kulatin v rodině, tak jsme se snažili vše zdokumentovat. K videokameře přibyl posléze i mixážní videopult, pomocí kterého jsme záznam upravovali, dozvučovali hudbou, komentářem a podobně. Vše jsme následně stříhali na střihový S-VHS videorekordér.
Naše záznamy se velice líbily a tak jsme začali točit a fotit svatby našich přátel, pak svatby přátel našich přátel atd.
Svatby a další významné události točíme a fotíme dodnes.

Současnost:

Vybavení našeho studia je dnes již plně digitální.
Pro natáčení a fotografování dnes používáme profesionální techniku od společností Canon a Sony. HD rozlišení je naším standardem a v nejbližší době proběhne upgrade na 4K. Pro fotografování přímo u zákazníka využíváme mobilní pozadí, světelné sety a odrazné desky. Pro zpracování videa a fotografií využíváme profesionální software od společností Grass Valley Canopus, Adobe a Zoner. Je samozřejmostí, že veškerý software máme legálně zakoupen. Pro nahrávání zvuku využíváme špičkové mikrofony RODE a Shure, vždy dle konkrétní situace.
Od roku 2009 do konce roku 2012 jsme vytvářeli Zpravodaj a Videokroniku obce Bohuslavice.
Naše fotografické práce, videa a reportážní příspěvky mohou sledovat také diváci kabelové televize v Píšti, naleznete nás také například na portálu České televize ČT-24, ve vysílání ČT:D ve zprávičkách, na portálu regionální televize ČRTV nebo třeba na stránkách Základní školy v Bohuslavicích a Základní školy v Píšti a dalších. Stali jsme se mediálním partnerem několika organizací, mezi nejvýznamější patří Charita Hlučín a organizace Shalom for Uganda, pomáhající nemocným v Africe. Točíme a fotografujeme Svatby, První svatá přijímání dětí, společenské události, také koncerty, výstavy, prezentace firmám i neziskovým organizacím, vyrábíme produktové fotografie do katalogů a pro e-shopy, taktéž reklamní filmy pro firemní prezentace pro internet a pro použití ve smyčkách, například na veletrhu.
To stále ještě není vše. V současné době začínáme vyrábět vlastní pořady, které budeme postupně představovat.
Náš tým
image

Eva ILKOVÁ

Fotografka, scénáristka, grafik

Eva je fotografkou studia, má na starosti kompletní fotoprodukci. Tvoří scénáře při natáčení, i příběhy dokumentárních filmů a reportáží, kterým zároveň propůjčuje svůj hlas. Má na starosti také grafickou podobu DVD nosičů i bookletů.

image

Martin ILEK

Hlavní kameraman a střihač

Martin je hlavním kameramanem studia a je zodpovědný za natáčení, střih, postprodukci a finální zpracování videa.

image

Externí spolupracovníci

Kameramani

V závislosti na projektu s námi spolupracují další kamerani, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a jsou sehraní s hlavním týmem.